Antalya’da Nerede Kalınır? İşte 4 Konaklama Önerisi!

0 26

Bu makalemizde doğa severler için Antalya’da nerede kalınır konsunu ele alcağız. Dünyaca ünlü turizm merkezi  Antalya, Akdeniz bölgesinin en işlek şehirlerinden biridir. Doğal güzellikleri, antik kentleri ve birbirinden güzel kumsalları ile  her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Antalya, gece hayatı açısından da oldukça hareketlidir. Muhteşem doğası, deniz dostu yapısı, rekreasyon turizmi, golf turizmi ve outdoor aktiviteleri ile Antalya çok kapsamlı bir tatil için konaklamak için harika bir yerdir. Kapasitesi vardır. Akdeniz bölgesinin en popüler tatil merkezlerinden biri olan Antalya, birçok konaklama tesisine sahiptir. Otelin her bütçeye uygun olduğu bölgede konaklama için ünlü lokasyonlar Kaleiçi, Kemer ve Belek olarak sıralanıyor. Kaleiçi bölgesinde kaldığınız süre boyunca bölgenin tarihini daha derine inmek için daha fazla fırsatınız olacak. Özellikle tarihi yapıları ve onları çevreleyen doğal güzellikleri ile  öne çıkan Kaleich, yat turizmi için de oldukça hareketli bir bölgedir.

Antalya’da Nerede Kalınır-Regnum Carya

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kadriye ilçesi sınırları içerisinde, şehir merkezine 35 km uzaklıkta hizmet veren Regnum Carya,  bölgenin en popüler otellerinden biridir. Şehir merkezinden Regnum Kariya’ya ulaşım Mersin-Antalya yolunu doğuya doğru takip eden özel araç, taksi veya Serik minibüsleri ile yapılabilmektedir. Otel ayrıca özel otoparka sahiptir. Otel, güler yüzlü hizmetin yanı sıra spa, ücretsiz hızlı internet, golf sahası, oyun alanı ve yüzme havuzu gibi olanaklar sunan Mavi Bayraklı Plaj’a da sahiptir.

Adalya Elite Lara

Antalya’nın kalbi Lara’nın Muratpaşa beldesinde hizmet veren Adalya Elite Lara, şehir merkezine 25 km. Adalia Elite Trala ayrıca Doğu Sahil Yolu üzerinde özel araç, taksi veya Lara’nın minibüsü ile ulaşılabilen özel otoparka sahiptir.

Belkon Hotel

Belkon Hotel, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Kadriye ilçesi sınırları içerisinde, şehir merkezine 35 km uzaklıkta hizmet vermektedir. Belkon Hotel’e ulaşım şehir merkezinden Mersin-Antalya yolunu takip ederek, taksi veya Serik minibüsleri ile özel araç ile sağlanmaktadır. Özel aracıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark mevcuttur.

Viking Suite Otel

Viking Suite Hotel, Antalya’nın kalbindeki Murat Paşa’da hizmet vermektedir. Şehir merkezine 2 km uzaklıktadır. Otel ayrıca özel araç, taksi veya Murat Paşa minibüsü ile yürüyerek ulaşabileceğiniz özel otoparka sahiptir.

Bu yazımızda Antalya’da nerede kalınır konusunu ele aldık. Bunun için sizlere konaklanacak olan yerleri sıraladık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.