Düzce’de Konaklayabileceğiniz Bungalov Evler

0 382

Düzce’de konaklayabileceğiniz bungalov evleri İstanbul’a yakın olması sebebiyle çok tercih edilen tatil seçeneklerinden biridir. Düzce’de konaklanabilecek bungalov evleri, doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenler için idealdir. Türkiye’nin En Güzel Rafting Yerleri başlıklı yazımızda da içinde Düzce’nin de bulunduğu en iyi rafting yerlerini bulabilirsiniz.

Düzce Bolu’dan ayrılıp şehir statüsünü kazandıktan sonra turizm alanında talep yoğunluğu oluşmuş durumdadır. Düzce’nin İstanbul’a yakın ve Ankara güzergâhında olması insanların Düzce’de tatil yapmayı tercih etmelerinde en önemli faktörlerden biridir. Düzce bungalov tatil evleri aileleriyle rahat bir tatil yapmak isteyenler için çok uygun bir seçenektir. Gerek doğayla iç içe olması, gerek konumu, gerekse uygun fiyatlı olması Düzce’de bungalov evlerin çok sevilmesine neden olmaktadır.

Bungalov tatil evleri İstanbul’a yakın olduğu için insanların yoğun iş hayatlarından kaçıp hafta sonu tatili geçirebilecekleri uygun yerlerdir. İstanbul’un kalabalığından, yoğun trafiğinden ve iş hayatından uzaklaşmak isteyenler, genel olarak yakın bölgelerde tatil yapmak istemektedir. Bundan dolayı İstanbul’a yakın bölgelerde turizm canlanmış durumdadır.

Düzce Bungalov Tatil Evleri

Bungalov evler ahşap malzemelerden yapılmış evlerdir. Bungalov evler Karadeniz Bölgesinde yaygınlık göstermektedir. Bungalov ev kiralama sadece Karadeniz bölgesinde yaşayanların değil, diğer bölgelerden gelen kişilerin severek tercih ettiği tatil yerlerindendir. Düzce’de konaklanabilecek bungalov evler şöyle sıralanabilir:

 • Güzeldere Şelalesi Bungalov Evleri
 • Gardenhouse Akçakova Bungalov Evleri
 • Habitat Bungalov Evleri
 • Nehir Evi Bungalov Evleri
 • Şelale Yayla ve Değirmen Bungalov Evleri
 • Tekir Köy Bungalov Evleri
 • Köy Konağı Bungalov Evleri

Düzce konaklama bungalov evleri genel olarak sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde tercih edilen tatil evlerindendir. Düzce bungalov evlerde nehrin akıntısını dinleyerek ve doğanın keyfini çıkararak otantik ev konseptinde huzurlu bir tatil geçirilebilir. Kişiler bu evlerde hayvan seslerini duyarak, doğaya karşı lezzetli kahvaltılar yaparak ve manzaranın keyfini çıkararak aileleriyle huzurlu bir tatil geçirebilirler. Aynı zamanda listelenen bungalov evlerin bazılarında tatil yapanlara hiking ve trekking yapma imkanları sunulmaktadır. Spor aktivitelerinden hoşlananlarda bu avantajlardan faydalanarak Düzce bungalov evleri severek tercih edebilir.

Düzce’de Bungalov Evlerin Sundukları İmkânlar Nelerdir?

Düzce’de ki bungalov tatil evlerinin müşterilerine sunduğu birçok hizmet ve imkân vardır. Düzce’de ki bungalov evleri tercih edenler, günlük yaşantılarında giremedikleri doğa ortamlarına daha yakın olma fırsatı yakalarlar. Aynı zamanda bungalov evlerde doğa manzarasının tadını çıkararak tatil keyfi yaşayabilirler. Sadece doğayla iç içe olmaktan ziyade deniz tatili yapmak isteyenlerinde halk plajlarına yakın olan bungalov evleri tercih edebileceklerini unutmamak gerekir.

Düzce’deki bungalov evleri otantik oda konsepti sunan tatil yerleridir. Bu özelliği romantik ve farklı bir tatil yapmak isteyenler için iyi bir fırsattır. Bungalov tatil evleri mevsiminde yetişmiş sebze ve meyvelerden oluşmuş doğa manzaralı kahvaltı seçenekleri sunmaktadır. Bu evlerde tatil yapanlar, çam ağaçları ve çiçeklerin kokularıyla birlikte doğa manzarasıyla uyanıp, taze sebzelerden oluşan kahvaltı ve akşam yemeklerinin tadını çıkarabilirler. Aynı zamanda şehrin gürültüsünden uzaklaşarak, kuş seslerinin eşlik ettiği doğanın tadını çıkararak dinlenmenin keyfini sürebilirler.

Bungalov Evlerde Tatil Yapmanın Avantajları

Uygun fiyatlı bungalov tatil evleri sık tercih edilen tatil yerleridir. Bungalov evler 5 yıldızlı otel, pansiyon ve villa gibi tatil yerlerinden ziyade kişilerin gürültülerden uzak ve doğayla iç içe yapmak istedikleri alternatif tatil planları arasında yer alır. Bungalov evlerde tatil yapmanın avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Kişilerin romatizma ve astım gibi hastalıklarına iyi gelmektedir.
 • Diğer tatil seçeneklerine oranla uygun fiyatlıdır.
 • Doğayla iç içe olma fırsatları sunmaktadır.
 • Gürültüden uzak, kafa dinlemek ve dinlenmek amaçlı tatiller için uygun bir seçenektir.
 • Diğer tatil yerlerine göre daha otantik ortamlarda tatil yapma imkânı sunar.
 • Bulundukları konum itibarıyla ve otantik mekân dokusu sebebiyle kişilerin romantik ve ya balayı tatili için uygundur.

Özetle, Düzce’de konaklanabilecek bungalov evleri günübirlik ve gürültüden uzak bir tatil geçirmek isteyenlerin severek tercih edebilecekleri tatil yerleridir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.