Gemi Turları İle Seyahat: Ultra Lüks Crystal River İle Avrupa Nehirlerinde Yolculuk

0 49

Gemi turları ile Avrupa’yı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Dünyanın en lüks gemi firması Crystal River Cruises, şimdi seyahat keşiflerine yeni bir soluk getiriyor. Avrupa’nın keşfedilesi yerlerini, lüks gemi turları ve benzersiz bir nehir yolculuğu ile gezerken, yeni bir dünyaya merhaba diyeceksiniz. Eğer bu benzersiz keşif deneyiminin içerisinde yer almak istiyorsanız, Crystal River Cruises gemileri bünyesinde bulunan Ultra Lüks Crystal River gemileri ile farklı rotaların izinde aynı tutkuyu yaşamak için yola çıkıyoruz.

Gemi Turları İle Yolculuk: Ultra Lüks Crystal River

Gemi turlarıGemi turları ile yolculuk yapmak demek büyük bir heyecan duymak, keşfetme tutkusunu hissetmek ve ‘acaba nasıl olur’ sorularını sormak demektir. İlk ikisini hiçbir zaman kaybetmemenizi önerir, son maddeye gemi turları ile ilgili faydalı bilgiler yazımızla bir açıklık getirmek isteriz. Bizce gemi turları ile her gün başka bir limanda uyanmak, ülkeleri en güzel halleri ile seyir halinde izleyerek uykuya dalmak kadar güzeli yok. Üstelik buna bavul toplama derdinin de olmadığını ekleyebiliriz. Siz de bizimle aynı duyguları paylaşıyor ve gemi turları ile yolculuk yapmayı düşünüyorsanız bu kez biraz daha farklı, ayrıcalıklı bir gemi turu önerimiz var.

Yoga Dersleri Al, Jazz Dinle, Avrupa’yı Keşfet

Crystal River Cruises nehir gemileri ile benzersiz bir seyahat için yola çıkıyoruz. Avrupa nehir gemileri arasında, tamamı balkonlu suite kabinlerden oluşan ve her suite için butler servisi bulunan nadir gemiler arasında yer alan Crystal River Cruises, 2 misafire 1 mürettebat anlayışıyla hizmet veriyor. Lüks ve geniş kabinler ile otel konforunda bir yolculuk imkanı taşıyan gemilerle seyahat ederken ülkeleri turistik bir gözle keşfetmek yerine daha lokal bir anlayışla gezeceksiniz.

Ultra Lüks Crystal River’de Neler Var?

Gemi turlarıEğer tam olarak hafızanızda canlanmadıysa, size biraz daha yardımcı olması için Ultra Lüks Crystal River gemisinin neden ayrıcalıklı olduğundan bahsedelim;

– Özel Dizaynlı Kabinler: Özel dizaynı ile her kabinde butler, concierge ve housekeeping olmak üzere 3 ayrı görevlinin hizmet ettiği suite kabinler bu yolculuğu konforlu ve lüks kılıyor. Sizin adınıza her şeyin düşünüldüğü gemi turlarında geriye rüya gibi bir tatili yaşamak kalıyor.

– Michelin Yıldız Seviyesinde Mutfak: Dünyaca ünlü michelin yıldızlı restoranların standartlarında bir mutfağa sahip olan Ultra Lüks Crystal River gemilerinde dünya mutfaklarının lezzetleri yemeklerini tatma şansı bulacaksınız. Alanında başarılı olmuş şeflerin elinden yiyeceğiniz lezzetli yemeklerin tadı damağınızda kalacak.

– Jazz ve Opera Sanatçı Konserleri: Bir geminin içerisinde en fazla ne olabilir ki? Mesela muhteşem seslere sahip jazz ve opera sanatçılarının performansları… Evet, bir seyahati benzersiz bir keşif rotasına dönüştüren Ultra Lüks Crystal River gemilerinde jazz ve opera sanatçılarının unutulmaz performansına şahit olacaksınız.

– Bölgenin Tarihçi ve Akademisyenlerinden Anlatımlar: Lokal tarihçiler ve akademisyenlerin katıldığı tur ve seminerler ile yolculuk boyunca yeni bilgiler öğrenecek, bildiğiniz yerlere farklı bir gözle bakacaksınız.

– Daniele de Winter Monaco Spası: Dünyaca ünlü spa modeli olan DEW güzellik bakımına yeni bir soluk getirmiş; doğal karışımların, antioksidanların ve biyoaktif maddelerin yer aldığı içeriği ile cilt bakımında mucizeler yaratmayı başarmış bir sistem. Gemi turu seyahatiniz boyunca yararlanabileceğiniz hizmetlerden biri olan DEW spa uygulaması ile her günün sonunda yenileneceksiniz.

Gemi turları

– Yoga ve Fitness Dersleri: Seyahatiniz boyunca keşiflerinize yoga ve fitness dersleri de eşlik etse fena olmaz mı? Günün yorgunluğunu atmak ve yeni bir güne dinç bir şekilde merhaba demek için size özel yoga ve fitness derslerinden de yararlanabileceksiniz.

– Kuru Temizleme, Bisiklet Kiralama, Wi-Fi Hizmetleri: Gemi içerisinde ihtiyaçlarımızı nasıl temin edeceğiz sorusu akıllara geldiyse, kuru temizlemeden bisiklet kiralamaya, ücretsiz wi-fi bağlantısından, gruplara özel Türkçe rehberlik hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz.

– THY İle Uçuş ve Transfer Fırsatı: Gezimizi THY ile yapacağımız uçuş ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul gidiş / dönüş uçak biletine ek olarak hava limanı ve liman arası transferler de dahil oluyor.

Ultra Lüks Crystal River Gemileri İle Keşfedilen Rotalar

Bu benzersiz gemi yolculuğunun birden fazla rotası bulunuyor. Eğer merak ettiğiniz ülkeler listeniz varsa şimdi onları gerçekleştirmenin en konforlu yolunu buldunuz. Bir gemi ile unutulmaz bir Avupa gezisi yapmak için aşağıdaki rotalardan size uygun olanı seçin ve dünyaya yelken açın.

Crystal Debussy İle Hollanda – Almanya – İsviçre Keşfi

Avrupa nehir gemileri arasında tamamı özel tasarımlı balkonlu suite kabinlerden oluşan Crystal River Cruises nehir gemileri ile yolculuk yapmak için ilk rotamız Hollanda-Almanya-İsviçre rotası oluyor. Crystal River Cruises nehir gemilerinden biri olan Crystal Debussy ile bu rotada görülecek şehirler ise Amsterdam – Köln – Koblenz – Rüdesheim – Speyer – (Strasbourg) Kehl – Breisach – Basel. Ren Nehri üzerinde seyreden gemimiz ile şimdiye kadar gördüğünüz Avrupa’dan farklı bir Avrupa ile karşılaşacaksınız.

Turu incelemek için tıklayın

Gemi turlarıCrystal Ravel İle Macaristan – Slovakya – Avusturya Keşfi

Crystal Ravel gemisiyle keşfedeceğimiz ülkelerde bu kez Macaristan, Slovakya ve Avusturya var. Tuna Nehri rotasının izinde yapacağımız keşiflerde sırasıyla Budapeşte – Bratislava – Melk – Linz – Krems – Viyana‘yı göreceğiz. Crystal River Cruises gemilerinden biri olan lüks Crystal Ravel ile gemi turlarının vazgeçilmez bir seyahat tutkusuna dönüştüğünü fark edeceksiniz.

Turu incelemek için tıklayın

Crystal Debussy İle Yılbaşında İsviçre – Almanya – Hollanda Keşfi

Yılbaşında kimseye söz vermeyin çünkü siz o tarihlerde Ren Nehri üzerinde seyir halinde olacak ve Avrupa’nın görkemli şehirlerinde yılbaşı tatili yapacaksınız. İsviçre – Almanya – Hollanda rotası üzerinde lüksü ve konforu bir arada yaşayacağınız Crystal Debussy ile seyrederken Basel – (Strasbourg) Kehl – Karlsruhe & Mannheim & Rüdesheim – Rüdesheim & Koblenz – Köln – Amsterdam‘ı gezecek; unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayacaksınız.

Turu incelemek için tıklayın

Gemi turlarıCrystal Ravel İle Yılbaşında Avusturya – Almanya – Macaristan – Slovakya Keşfi

Yılbaşında bu kez farklı bir plan yapmak ve benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız size bir önerimiz var: Crystal Ravel gemisi ile Tuna Nehri üzerinde giderek Avrupa’yı keşfedin. Avusturya – Almanya – Macaristan – Slovakya rotasını takip ederek Viyana – Melk – Passau – Vilshofen an der Donau – Linz – Budapeşte – Esztergom – Bratislava‘yı keşfedeceğimiz bu turda unutulmaz bir yılbaşı tatili geçireceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.