Köyceğiz Kahvaltı Nerede Yapılır?

0 266

Yaz tatilleri döneminde en güzel ve keyifli vakitlerin arasında sabah kahvaltıları yer almaktadır. Hem en önemli öğün olması hem de uzun vakitler boyunca yakınlarımızla birlikte keyifli sohbetler geçirebildiğimiz sabah kahvaltıları, bu tatil dönemlerinde de herkes tarafından en değerli vakit olarak görülmektedir. İster denize karşı manzaralı ister sakin ve sessiz mekan önerileri yaz dönemi tatillerinde oldukça öğrenilmek istenilen konular arasındadır. Bu araştırmalar ile tatilci bireyler gittikleri yerler içerisinde nerede ne yiyip içebileceğini nasıl bir mekanda oturabileceklerini, gitmeden önce bilebilmekte ve mekan hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. Buna göre sizler de Köyceğiz kahvaltı nerede yapılırkonusu hakkında araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, bu yazımız içerisinde Köyceğiz’deki kahvaltı mekanı önerilerine ulaşabilirsiniz.

Green Garden Restaurant

green garden restaurant koycegiz en iyi kahvalti mekanlari

Adından da anlaşıldığı üzere, Fethiye Köyceğiz bölgesinde yeşillikler ile donatılmış söz konusu bu mekan doğa ile iç içe hissini oldukça derinden yaşayabileceğiniz, bunun yanı sıra da kahvaltı öğününüzü dopdolu yerine getirebileceğiniz mekan önerileri arasında yer almaktadır. Mekanın menüsü içerisinde bulunan zenginlik ile her çeşit kahvaltıyı bulabileceğiniz Green Garden Restaurant’ında, ayrıca glütensiz, vejetaryen ve vegan seçeneklerin de mevcut olduğu karşımıza çıkmaktadır.

Köyceğiz Green Garden Restaurant Nerede: Merkez Mah. İnönü Cad 3A Green Garden, Turunç 48740 Türkiye

Avangart Cafe ve Restaurant

Köyceğiz kahvaltı mekan önerileri arasında bulunan Avangart Cafe ve Restaurant’da da zengin içerikli kahvaltı öğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu mekanın denize oldukça yakın konumlu olması da sahip olduğu özellikler arasında karşımıza çıkmaktadır. Hem deniz kenarında olsun hem de karnımız doysun diyorsanız, Köyceğiz Avangart Cafe ve Restaurant’a mutlaka şans vermelisiniz. Sahip olduğu zengin menü içeriğinin yanı sıra söz konusu mekanda vegan ya da vejetaryen seçeneklerin olduğu da belirtilmektedir. Söz konusu bu mekan sahip olduğu bu menü içerikleri ile de her türlü diyetten insana kapılarını açmaktadır.

Köyceğiz Avangart Cafe & Restoran Nerede: Ulucami, Atatürk Kordonu No 2, 48800 Köyceğiz/Muğla

Yuvarlakcay Akarsu Restaurant

yuvarlakcay akarsu restoran koycegiz kahvalti mekanlari

Köyceğiz kahvaltı nerede yapılır sorusuna bir diğer mekan önerisi de Yuvarlakçay Akarsu Restaurant olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mekan, adından da anlaşıldığı üzere akarsu üzerine kurulu bir mekan olarak bilinmektedir. masanın altından akan serin su ile sıcak yaz dönemlerinde adeta iç ferahlatmaktadır. Bunun yanı sıra bu özelliğe sahip olmayan masalarında mevcut olduğu bilinmektedir. sahip olduğu dolu içerikli menü seçeneği ile bu mekanda Köyceğiz bölgesinde günün en önemli öğünü olan kahvaltınızı dolu dolu geçirebilmektesiniz. Kahvaltı öğününün yanı sıra öğlen ve akşam yemekleri için de menülerin mevcut olduğu da karşımıza çıkmaktadır.

Yuvarlakçay Akarsu Restoran Nerede: Beyobası, Uzuncabük Sokak No:4/3, 48803 Köyceğiz/Muğla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.